Продавець ДИЗМАТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
47 відгуків
Вибрати й купити плінтус алюмінієвий підлоговий!Каталог плінтуса
Сучасні будівельно-оздоблювальні матеріали
+380 (63) 465 95 92
+380(98) 569 65 45
+380(63) 465 95 92
Додати відгук

Вітрозахисна плита Isoplaat

Isoplaat - високоякісна, вітрозахисна плита з натуральних матеріалів.

Вітрозахист - один з головних аспектів зовнішнього утеплення, оскільки саме на вітрі при недостатньої ізоляції йдуть дуже високі тепловтрати.

Вітрозахисні плити ISOPLAAT розроблені спеціально для блокування вітру в сирих погодних умовах півночі. Погодостійкість забезпечується додаванням в процесі виробництва в деревну масу воскоподібних речовини. Вітрозахисні плити використовуються в конструкціях зовнішніх стін і дахів будівель як елемент вітрозахисний, утеплюючий, звукоізолюючий, паро - і гідробар'єр і підсилює стійкість конструкції. Це дозволяє в комплексі, з допомогою одного матеріалу, вирішити проблеми з різними видами ізоляції. Як показує практика будівництва, однією з найскладніших проблем є вентиляція і провітрювання утеплюючих конструкція для уникнення конденсації вологи. Помилки при розрахунку "точки роси" деколи неможливо виправити, а наслідками такого прорахунку є втрата теплоізолюючих властивостей матеріалу, грибок і т. д. Плита ISOPLAAT бере на себе функції вентильованого утеплювача і переносить "точку роси" на свою площину. Ще одна з найголовніших характеристик плит ISOPLAAT - екологічність. Практика зарубіжного будівництва показала необхідність застосування плити ISOPLAAT як захисту від вітру, мета якої - збереження тепла.

Область застосування

Плити застосовуються в якості вітрозахисного, утеплювального і підвищує жорсткість елемента в конструкціях зовнішніх стін, стель і дахів. Вітрозахисні плити можна застосовувати також як захищає від вітру і перешкоджає утворенню містків холоду елемент між шарами теплоізоляції.

Вітрозахисні плити спеціально розроблені для використання в північних вологих кліматичних умовах. Плити наскрізь импрегнированны парафіном, який забезпечує їх постійну опірність впливу негоди. Плити захищають будови, перешкоджаючи проникненню вологи у шари теплоізоляції, і діють як захищає від негоди шар у зимових умовах для будівель без зовнішньої обшивки.

Стандартні розміри

Вітрозахисних плит: 12*1200*2700мм, 25*1200*2700мм, 25*600*2700мм з шпунт-пасом. Вітрозахисні плити легко обрабатываемы. Для вирізання необхідного розміру використовувати килимовий ніж або часту пилу і металеву лінійку, що забезпечить чистий край зрізу.

Монтаж

Вітрозахисні плити кріпляться за напрямом каркаса будівельної конструкції. Відстань між балками каркасу, виміряне від їх середини, повинно бути 600 мм

Вітрозахисні плити слід встановлювати так, щоб між місцями з'єднань плит залишався зазор 2-3 мм. Для забезпечення захисту від атмосферних впливів місць з'єднань плит, не потрапляють на балки каркаса, потрібно прибити під місце їх стику дерев'яну планку, до якої закріпити краю плит. Для ущільнення плит товщиною 25 мм підходять також еластичні ущільнювачі маси або ущільнюючі будівельні стрічки. Плити кріпляться цвяхами або скобами. Прибивання вітрозахисних плит цвяхами полегшує нанесена посередині плити поздовжня смуга.

Кріплення вітрозахисною плити 12 мм

Слід використовувати гарячеоцинковані цвяхи з широкою головкою довжиною не менше 40 мм або будівельні скоби довжиною 32 мм Цвяхи або скоби забиваються на відстані не менше 10 мм від краю плити. Цвяхи / скоби по краю плити забиваються з інтервалом 100 мм, а в середині плити – з інтервалом 200 мм.

Кріплення вітрозахисною плити 25 мм

Слід використовувати гарячеоцинковані цвяхи, бажано, з широким капелюшком, довжиною не менше 70 мм, або будівельні скоби довжиною не менше 58 мм. Цвяхи або скоби забиваються на відстані не менше 10 мм від краю плити. Цвяхи / скоби по краю панелі забиваються з інтервалом 100-150 мм, а в середині плити – з інтервалом 300 мм.

Кріплення вітрозахисною плити 25 мм з фрезерованими краями «шпунт-паз»

На відміну від звичайної вітрозахисною плити, плити з фрезерованими краями «шпунт-паз» встановлюються горизонтально (поперек каркаса). Так усувається ймовірність того, що місця з'єднання плит не потраплять на каркас (не потрібна додаткова робота у вигляді встановлення додаткових дерев'яних брусків, приклеювання тощо), повністю відсутні містки холоду (по можливості, плити монтують, зрушуючи їх один до одного). Використовувати гарячеоцинковані цвяхи, бажано з широким капелюшком, довжиною не менше 70 мм, або будівельні скоби довжиною не менше 58 мм Цвяхи або скоби забиваються на відстані не менше 35 мм від краю плити (щоб уникнути пошкодження шпунтів). Цвяхи / скоби по краю плити забиваються з інтервалом 100-150 мм, а в середині плити – з інтервалом не більше 200 мм.

Вітрозахисні плити слід покрити зовнішньої обшивкою не пізніше одного місяця після їх монтажу. Для забезпечення вологообміну конструкції з навколишнім середовищем необхідно залишити між плитою і обшивкою повітряний зазор шириною 20-50 мм

Різні варіанти обробки

Вітрозахисні плити можна покрити різними облицювальними матеріалами - пластик, камінь, дерево. Для цього необхідно між плитою і облицюванням залишити повітряний простір 20-50мм. При облицюванні дошкою або пластиком попередньо будується каркас.